Kolekcje
PurePure

Pure

Noise CollectionNoise Collection

Noise Collection

Collar CollectionCollar Collection

Collar Collection

Wood CollectionWood Collection

Wood Collection

Wood W.03

Wood Collection

To pozycja klasyczna i ponadczasowa. Kuchnia Wood W.03 wykończona jest naturalnym fornirem z orzecha himalajskiego, nadającym jej wyjątkowej elegancji. Gładki blat o wzorze inspirowanym kamieniem współgra ze światłocieniem tworzącym się na strukturalnych frontach.


Cała kolekcja została nagrodzona znakiem must have 2020 podczas 14. edycji Łódź Design Festival. Cookie Wood to luksusowy mebel, który idealnie spaja swoją funkcję i formę. Dopracowane detale takie jak ukryty blat oraz niski cokół pozwalają na ukrycie funkcjonalności kuchni zachowując minimalistyczną formę. Dzięki charakterowi uzyskanemu przez wykorzystane materiały, Cookie Wood W.01 doskonale odnajduje się nie tylko jako kuchnia, ale też jako mebel komodowy w garderobie, sypialni czy salonie.

Fornir modyfikowany został uzyskany ze specjalnie stworzonych do tego gatunków drzew plantacyjnych, co czyni jego barwę i strukturę powtarzalną i równomierną.
Drewno orzechowe jest jednym z najbardziej cenionych gatunków dzięki wysokim walorom estetycznym. Bogate usłojenie i głęboka ciemna barwa nadają wykończeniu wyjątkowej elegancji.

WOOD_STRONA MODELU_FOTO 4

Opcjonalne wyposażenie: lodówka podblatowa / płyta dwupalnikowa/ zlewozmywak/ bateria z wyciąganą wylewką/ obłożenie pleców (wersja wolnostojąca).


Opcje szafek (wszystkie fronty soft-close): front otwierany; szafka z półką/ front otwierany; szafka z półką i szufladą wewnętrzną/ front wysuwny z szufladami wewnętrznymi/ front wysuwny z sortownikiem odpadów/ front lodówki lub zmywarki.

Do pobrania:

2d

3d

Pozostałe w kolekcji:

W.01

W.01

Jesion czarny
W.02

W.02

Dąb syberyjski