Kolekcje
PurePure

Pure

Noise CollectionNoise Collection

Noise Collection

Collar CollectionCollar Collection

Collar Collection

Wood CollectionWood Collection

Wood Collection

Wood W.02

Wood Collection

Model Wood W.02 to gra przeciwieństw między surowym wzorem kamienia na blacie, a ciepłem naturalnego drewna. Fronty i boki z syberyjskiego forniru dębowego otulają bryłę mebla, niczym miękki koc w zimowy wieczór.


Cała kolekcja została nagrodzona znakiem must have 2020 podczas 14. edycji Łódź Design Festival. Cookie Wood to luksusowy mebel, który idealnie spaja swoją funkcję i formę. Dopracowane detale takie jak ukryty blat oraz niski cokół pozwalają na ukrycie funkcjonalności kuchni zachowując minimalistyczną formę. Dzięki charakterowi uzyskanemu przez wykorzystane materiały, Cookie Wood W.01 doskonale odnajduje się nie tylko jako kuchnia, ale też jako mebel komodowy w garderobie, sypialni czy salonie.
WOOD_STRONA MODELU_FOTO 1

Dębina jako twarde drewno jest powszechnie stosowana i znana ze swoich właściwości użytkowych. Usłojenie dębu syberyjskiego jest bogate i wyraźne, a delikatne odcienie nadają miękkości tej surowej teksturze.

WOOD_STRONA MODELU_FOTO 4

Opcjonalne wyposażenie: lodówka podblatowa / płyta dwupalnikowa/ zlewozmywak/ bateria z wyciąganą wylewką/ obłożenie pleców (wersja wolnostojąca).


Opcje szafek (wszystkie fronty soft-close): front otwierany; szafka z półką/ front otwierany; szafka z półką i szufladą wewnętrzną/ front wysuwny z szufladami wewnętrznymi/ front wysuwny z sortownikiem odpadów/ front lodówki lub zmywarki.

Do pobrania:

2d

3d

Pozostałe w kolekcji:

W.01

W.01

Jesion czarny
W.03

W.03

Orzech himalajski