Kolekcje
PurePure

Pure

Noise CollectionNoise Collection

Noise Collection

Collar CollectionCollar Collection

Collar Collection

Wood CollectionWood Collection

Wood Collection

Collar C.03

Collar Collection

Czarna, zamknięta bryła. Minimalistyczna. Trochę tajemnicza. Sensualna. Głęboko matowy blat współgra ze światłocieniem tworzącym się na fornirowanych frontach.


Cała kolekcja została nagrodzona znakiem must have 2020 podczas jubileuszowej 20. edycji Łódź Design Festiwal. Cookie Wood W.01 to luksusowy mebel, który idealnie spaja swoją funkcję i formę. Dopracowane detale takie jak ukryty blat oraz niski cokół pozwalają na ukrycie funkcjonalności kuchni zachowując minimalistyczną formę. Dzięki charakterowi uzyskanemu przez wykorzystane materiały, Cookie Wood W.01 doskonale odnajduje się nie tylko jako kuchnia, ale też jako mebel komodowy w garderobie, sypialni czy salonie.
collar FOTO 4
COLLAR FOTO 3A

Jesion jest drewnem z rodzinny oliwkowatych, trwałym i sprężystym, równie twardym jak dąb. Słoje drewna są wyraźnie zaznaczone, z licznymi naczyniami, ułożonymi w formie pierścieni i linii falistych. Naturalna okleina jesionowa jest wybarwiana fabrycznie, dzięki czemu zachowuje monolityczną kolorystykę oraz niepowtarzalne fladry drewna.

Opcjonalne wyposażenie: lodówka podblatowa / płyta dwupalnikowa/ zlewozmywak/ bateria z wyciąganą wylewką/ obłożenie pleców (wersja wolnostojąca).


Opcje szafek (wszystkie fronty soft-close): front otwierany; szafka z półką/ front otwierany; szafka z półką i szufladą wewnętrzną/ front wysuwny z szufladami wewnętrznymi/ front wysuwny z sortownikiem odpadów/ front lodówki lub zmywarki.

Do pobrania:

2d

3d

Karta produktu

Katalog

Pozostałe w kolekcji:

C.01

C.01

Jesion czarny
C.02

C.02

Jesion czarny